MASÉRSKA    ŠKOLA
reminy
*****
TURČIANSKE TEPLICE
Naučte sa pochopiť
VÝZNAM SYMBOLOV
Ročníková škola Mágie ZEN - základov ezoterických náuk - cyklus seminárov v masérskej škole REMINY

NOVINKA !!!

Ročníková škola MÁGIE

NOVINKA !!!

Základy Ezoterických Náuk - ZEN

Základy ezoterických náuk

pri masérskej škole REMINY

 

Jedinečný cyklus 5-dňových špeciálnych seminárov

Dlho pripravovaná a očakávaná škola MÁGIE
so zameraním na praktické zvládnutie
Základov Ezoterických Náuk - ZEN
pod odborným vedením DiS. Pavly Elisabety KLEINOVEJ.

Lektorka ZEN - DiS. Pavla Elesabeta Kleinová

Vážení kolegovia a priatelia masérskej školy Reminy, doteraz sa väčšina z Vás mala možnosť zúčastniť kurzov a seminárov, ktoré boli zamerané predovšetkým na starostlivosť o fyzické telo človeka.

Teraz však prichádza čas, kedy Vám chceme umožniť aj štúdium techník a náuk, ktoré pomáhajú lepšie pochopiť aj tú časť človeka, ktorá síce nie je viditeľná, ale možno o to viac dôležitá a tou je ľudská duša.

Pripravili sme pre Vás cyklus špeciálnych seminárov zameraných hlavne na praktické zvládnutie zručností, ktoré sme nazvali: "ZÁKLADY EZOTERICKÝCH NÁUK"  skrátene "ZEN" a ich obsahom budú tisícročia utajované a odhalené tajomstvá ezoterických náuk od numerológie, práce s kyvadlom, kartami, tarot až
po šamanizmus, regresnú terapiu a I-ting.

Ide o dlhodobý projekt, zhruba počítame s 2 max 3 seminármi v rámci jedného kalendárneho roku. Semináre budú väčšinou 5-dňové, ale je možné, že budú mať formu týždenného pobytu, kedy časť dňa môžete využiť podľa svojho programu, a časť dňa prípadne aj večera bude venovaná semináru.

Jednotlivé semináre na sebe voľne nadväzujú, môžete sa zúčastniť len Vami vybraných tém alebo absolvovať celý cyklus prednášok. Všetci účastníci dostanú tzv. index do ktorého im bude zapisovaná účasť
na jednotlivých seminároch.

ABSOLVENT ZEN I. stupňa - osvedčenie

ABSOLVENT ZEN I. stupňa

Pokiaľ sa zúčastníte aspoň 5 rôznych seminárov a preukážete teoretické aj praktické zvládnutie prebraných tém dostanete osvedčenie ABSOLVENT ZEN I. stupňa.
Na tomto osvedčení budú menovite vypísané jednotlivé témy, ktorých ste sa zúčastnili (napr.: Numerológia, Tarot, QIGONG, FENG SHUI, automatická kresba atď.).

ABSOLVENT ZEN II

10 seminárov

Ak sa zúčastníte 10 rôznych seminárov a preukážete teoretické aj praktické zvládnutie prebraných tém dostanete osvedčenie ABSOLVENT ZEN II. stupňa.
Na tomto osvedčení budú menovite vypísané jednotlivé témy, ktorých ste sa zúčastnili.

ABSOLVENT ZEN III. stupňa

15 seminárov

Ak absolvujete až 15 rôznych seminárov a preukážete teoretické aj praktické zvládnutie prebraných tém získate osvedčenie ABSOLVENT ZEN III. stupňa.
Na tomto osvedčení budú menovite vypísané jednotlivé témy, torých ste sa zúčastnili.

Určitú výhodu sme pripravili pre tých našich žiakov, ktorí sa už predtým zúčastnili seminárov FENG ŠUEJ I. a FENG ŠUEJ II. alebo QIGONG. Tieto semináre sa im započítajú do celého počtu seminárov.

Semináre sú vhodné pre úplných začiatočníkov aj pokročilých, pre masérov aj laickú verejnosť, ako základ ďalšieho štúdia, alebo ako návod, ako chápať život a riadiť sa jednotlivými zákonitosťami prírody.

 

ZEN I. - TAROT  

ZEN I. - TAROT

TAROT - ako porozumieť svojmu osudu

TAROT je záhadné mystérium, ktorého pôvod je opradený tajomstvom. Táto prastará iniciacná cesta a ezoterický systém zasvätenia pomocou magických duševných obrazov je najoblúbenejšou západnou vešteckou metódou, ktorá využitím starovekých virtuálnych symbolov odhaluje a ucí porozumiet osudovým súvislostiam

Chcem vedieť viac...


ZEN I. - Anjeli, archanieli a nanebovzatí majstri  

ZEN I. - INÉ SVETY A BYTOSTI SVETLA I. a II.

Anjeli, archanieli a nanebovzatí majstri

Náplňou nášho seminára bude snaha tieto bytosti lepšie spoznať, prepojiť sa s nimi, naučiť sa ich vnímať, vedieť ich požiadať o pomoc a vedenie a tak s ich pomocou priviesť do svojho života viac svetla, nádeje a pochopenia vesmírnych zákonov.

Chcem vedieť viac...


ZEN I. - ČAKRY  

ZEN I. - ČAKRY

ČAKRY - tajomstvá energií v tele

Čakra v indickom jazyku sanskrt znamená koleso, vír. Jogíni označujú čakry tiež slovom "lotos", pretože indickí mnísi, ktorí po dlhom výcviku boli schopní čakry vidieť, ich videli ako kvety s určitým množstvom okvetných lístkov po bokoch.

Chcem vedieť viac...


ZEN I. - numerológia  

ZEN I. - numerológia

NUMEROLÓGIA - tajomstvá čísel

podľa ktorých sa každé číslo v našom živote prejavuje svojou špecifickou vibráciou, pokiaľ poznáme a pochopíme významy jednotlivých čísel, tak lepšie pochopíme svoj osud, odhalíme zmysel svojho života, porozumieme lekciám, ktorými priebežne prechádzame a vďaka tomu, že sme na ne pripravení ich potom aj lepšie zvládneme.

Chcem vedieť viac...


Témy jednotlivých seminárov

 • FENG ŠUEJ I. a II.
 • QIGONG TUINA I. - X.
 • NUMEROLÓGIA
 • Tradičná čínska DIETETIKA
 • ČAKRY
 • TAROT a TAROTOVÁ NUMEROLÓGIA
 • PRÁCA S KYVADLOM
 • ANJELI, ARCHANIELI a nanebovzatí MAJSTRI
 • BACHOVE kvetové esencie
 • KRYŠTÁLY
 • AUTOMATICKÁ KRESBA
 • VÝKLAD KARIET
 • AKÁŠICKÉ ZÁZNAMY
 • REGRESNÁ TERAPIA
 • RUNY
 • I-TING
 • ŠAMANIZMUS
 • DUCHOVNÉ PRÍČINY NEMOCÍ
 • KARMA
 • EFT - metóda
a mnohé iné
Cyklus seminárov školy mágie ZEN v Reminy

Logo masérskej školy Reminy
Masérska škola REMINY
Kollárova 715/64
039 01 Turčianske Teplice
Zdieľajte na sociálnych sieťach
Design © Ivan 2005-2018 | ochrana osobných údajov