MASÉRSKA    ŠKOLA
reminy
*****
TURČIANSKE TEPLICE
Krásna tvár
je ZDRAVÁ TVÁR
Masáž hlavy, tváre a okolia - prihláška na odborný seminár v masérskej škole REMINY

Kurz Masáže hlavy, tváre a okolia

s prvkami východných techník

Špeciálna mikromasáž očného okolia

Stará múdrosť hovorí, že naša tvár a oči sú zrkadlom našej duše. Tisíce mimických svalov už odmalička podvedome odrážajú každý prejav našej radosti, smútku, starostí i hnevu a len vo vzácnych chvíľkach relaxácie a pokojného spánku nachádzajú čas na regeneráciu a oddych. Do vrások na našej tvári pomaličky čas zapisuje všetky sklamania, prebdeté noci i bujaré večierky, ohorky cigariet i prázdne poháre od vína...

A tá hebká, detská tvár, je zrazu preč a zo zrkadla sa na nás ráno pozerá síce podvedome známa, ale už čoraz staršia tvár popretkávaná pavučinou vrások s kruhmi pod očami.
Masáž hlavy, tváre a okolia je príjemná
Mali by sme sa učiť dopriať aj pokožke tváre ten luxus liečivého dotyku, kedy môžeme so zatvorenými očami vnímať ako nás tóny relaxačnej hudby a jemné ukľudňujúce hmaty unášajú niekam preč od všedných starostí, ako sa napätia uvoľňujú a rozjasňuje naša tvár.
Špeciálna mikromasáž očného okolia

harmonizácie liečivými kameňmi

Spojenie tisícročných východných techník čínskej energetickej masáže, akupresúry, ajurvédskej masáže, mikromasáže očného okolia, pasívnych pohybov a harmonizácie liečivými kameňmi - to je špeciálna masáž hlavy, tváre a okolia s prvkami východných techník s blahodárnymi účinkami nielen na masírované oblasti hlavy, tváre, krku, trapézu a dekoltu, ale i na stav mysle a duše.

Opakovaným aplikovaním masáže tváre s prvkami východných techník dochádza k zlepšeniu svalového tonusu svalov tváre s následným vypnutím pokožky a potlačením vzniku vrások, účinne pomáha odstranovať bolesti hlavy, zlepšuje pamäť, znižuje vnútroočný tlak a tým posilňuje zrak, napomáha lepšiemu zpriechodneniu dutín, zabraňuje opuchom v oblasti tváre, tvorbe vačkov, "kruhov" pod očami
a reflexne ovplyvňuje a harmonizuje orgány celého tela.

Táto špeciálna masáž napomáha vyplaviť toxíny, ktoré sú odvádzané do lymfatických ciest, podporuje obnovu buniek a zabraňuje strate vlhkosti pokožky, zvyšuje pružnosť a výživu pokožky na miestach, kde se najviac prejavuje únava, stres a škodlivé vonkajšie vplyvy.

Čo Vám kurz Masáž hlavy, tváre a okolia prinesie ?

  • Základné rozdelenie a test typov pleti, povrchové čistenie pleti,
  • Špeciálna mikromasáž očného okolia,
  • Masáž hlavy,
  • Masáž tváre a okolia,
  • Kompletné zostavy, ktoré môžete použiť samostatne, alebo ako súčasť klasickej celotelovej masáže,
  • Certifikát o absolvovaní seminára

Pre koho je kurz Masáž hlavy, tváre a okolia určený ?

  • Tento seminár je vhodný pre masérov, terapeutov, kozmetičky a vizážistky ako nadstavba a rozšírenie možností terapeutického pôsobenia.

Logo masérskej školy Reminy
Masérska škola REMINY
Kollárova 715/64
039 01 Turčianske Teplice
Zdieľajte na sociálnych sieťach
Design © Ivan 2005-2018 | ochrana osobných údajov